Szanowny Kliencie, jeżeli znalazłeś się na tej stronie, oznacza to, że najprawdopodobniej coś poszło nie tak w realizacji zamówienia i nie jesteś zadowolony z dokonanego zakupu. Nie ma jednak powodów do zdenerwowania! Nasza firma szanuje Twoje prawa. Poniżej zamieściliśmy informacje, które pozwolą Ci szybko i wygodnie złożyć reklamację lub dokonać zwrotu towaru w ramach odstąpienia od umowy.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Zgodnie z obowiązującym prawem, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas pisemnie (Butterfly Kids Monika Kukuła, ul. Legionów 20, 34-100 Wadowice) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego w linku poniżej.

Warunkiem dokonania zwrotu jest odesłanie wraz z zakupionym produktem: faktury potwierdzającej zakup, oryginalnego opakowania, oraz uzupełnionego formularza zwrotu. Produkt nie może nosić śladu użytkowania!

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy i zaakceptowania jej przez Butterfly Kids zwracamy Państwu pełną płatność z zakupiony produkt.  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

Zwrot płatności na Państwa konto dokonany zostanie do 14 dni roboczych od daty otrzymania produktu do siedziby Butterfly Kids Monika Kukuła ul. Legionów 20, 34-100 Wadowice.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

formularz zwrotu do pobrania

formularz reklamacji/rękojmi do pobrania