Przy zamówieniach powyżej 299 zł kurier DPD gratis

Wymiana lub zwrot

WYMIANA:

W związku z tym, iż wszystkie nasze produkty odszywane są przez nas w Polsce na Państwa zamówienie – w przypadku,  gdy rozmiar otrzymanego produktu okaże się za mały lub za duży, bardzo chętnie dokonamy wymiany produktu do 14 dni kalędarzowych od daty otrzymania od nas przesyłki, który znajduje się w stałej ofercie naszego sklepu! :)

Jest to dla nas bardzo ważne, aby dalej istnieć na polskim rynku, gdyż każdy zwrot jest dla nas ogromną stratą. :)

W przypadku chęci wymiany prosimy o kontakt na e-mail butterfly@butterflykids.pl lub naszych portalach społecznościowych na Instagramie lub Facebooku. 

 

ZWROT:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r., poz. 827), Klient ma prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni..

Prosimy o dołączenie do przesyłki paragonu, enetualnych gratisowych produktów otrzymanych wraz z zamówieniem oraz wydrukowanego formularza zwrotu.

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi będącemu jednocześnie Konsumentem, w szczególności, gdy Sprzedawca wyprodukuje Towar według specyfikacji Klienta, na jego indywidualne zamówienie, zgodnie z art. 38 ust. 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w odniesieniu do pozostałych umów, o których mowa w wyżej wskazanej podstawie prawnej. 

Zwrot zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. 

Przykładowy Formularz Odstąpienia od umowy do pobrania 

 

Wszystkie paczki prosimy wysyłać na nasz adres korespondencyjny:

Butterfly Kids

ul.Legionów 20

34-100 Wadowice