Wymiana lub zwrot

WYMIANA:

W związku z tym, iż wszystkie nasze produkty odszywane są przez nas w Polsce na Państwa zamówienie – w przypadku,  gdy rozmiar otrzymanego produktu okaże się za mały lub za duży, bardzo chętnie dokonamy wymiany produktu do 14 dni kalęndarzowych od daty otrzymania od nas przesyłki, który znajduje się w stałej ofercie naszego sklepu! :)

Jest to dla nas bardzo ważne, aby dalej istnieć na polskim rynku, gdyż każdy zwrot jest dla nas ogromną stratą. :)

 

ZWROT:.

 - Prawo do odstąpienia od umowy NIE PRZYSŁUGUJE Klientowi będącemu jednocześnie Konsumentem, w szczególności, gdy Sprzedawca wyprodukuje Towar według specyfikacji Klienta, na jego indywidualne zamówienie, zgodnie z art. 38 ust. 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w odniesieniu do pozostałych umów, o których mowa w wyżej wskazanej podstawie prawnej. 

- Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r., poz. 827), Klient ma prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni. - tego typu zwrot dotyczy produktów ze stałej oferty przy których nie było dokonynanych zmian na indywidualne zamówienie klienta

Prosimy o dołączenie do przesyłki paragonu, ewentualnych gratisowych produktów otrzymanych wraz z zamówieniem oraz wydrukowanego formularza zwrotu

Zwrot zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. 

Przykładowy Formularz Odstąpienia od umowy do pobrania 

UWAGA! Informacja o chęci dokonania zwrotu drogą elektroniczną możliwa tylko i wyłącznie wysyłając informację na adres e-mail: butterfly@butterflykids.pl. Otrzymanie przez nas e-maila zostanie potwierdzone.

 

Wszystkie paczki prosimy wysyłać na nasz adres korespondencyjny:

Butterfly Kids

ul. Putka 5

34-100 Wadowice